logo prow

srodek prow1

herb bip

przestrzen otwarta

Bulgarian Czech English French German Italian Polish Portuguese Russian Slovak Spanish Ukrainian

 

Ułatwienia architektoniczne

DOSTĘPNOŚĆ BUDYNKU URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO PRZY AL. Ł. CIEPLIŃSKIEGO 4 W RZESZOWIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Na parkingu urzędu są wydzielone i oznakowane miejsca postojowe dla pojazdów osób niepełnosprawnych. W celu umożliwienia bezproblemowego wjazdu wózkiem inwalidzkim na chodnik pomiędzy stanowiskiem postojowym, a chodnikiem krawężniki uliczne wykonano jako wtopione.

Wejścia główne do budynku znajdują się na poziomie chodnika.

Na wysoki parter niepełnosprawny może dostać się przy pomocy platform z napędem elektrycznym zamontowanych przy schodach na poziomie niskiego parteru.

Na pozostałe kondygnacje budynku niepełnosprawny może dostać się windami.

Na każdej kondygnacji budynku urządzono pomieszczenia higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

DOSTĘPNOŚĆ BUDYNKU URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO PRZY UL. TOWARNICKIEGO 3a W RZESZOWIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Na parter budynku niepełnosprawny może dostać się z zewnątrz przez wykonaną zgodnie z obowiązującymi przepisami pochylnię dla wózków zlokalizowaną od strony parkingu.

Różnicę poziomów pomiędzy parterem części niższej i wyższej niepełnosprawny może pokonać przy pomocą platformy z napędem elektrycznym, którą zamontowano przy schodach.

Na pozostałe kondygnacje budynku niepełnosprawny może dostać się windą.

Na każdej kondygnacji budynku urządzono pomieszczenia higieniczno-sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Ważne

ANKIETY MONIORUJĄCE styczeń 2018

 

linia pozioma kropki 980

                     1 UE       2 herb        3 krajowa siec     4 Przestrzen otwarta     5 PROW

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.” Instytucja Zarządzająca PROW 2007-2013 – Minister Rolnictwa
i Rozwoju Wsi. Informacje opracowane przez Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie.